C166 DEV TOOLS

Інструменти розробки Keil для архітектур мікроконтролерів XC16x, C16x і ST10 підтримують кожен рівень розробника - від професійного розробника додатків до студента, якій тільки вивчає розробку програмно-апаратних засобів.
Стандартні в галузі компілятори Keil C, макроассемблера, отладчики, ядра реального часу, одноплатні комп'ютери і емулятори підтримують найрізноманітніші похідні C16x і допомагають виконувати проекти в установлені терміни.
Інструменти розробки Keil 166 призначені для вирішення складних проблем, що стоять перед розробниками програмно-апаратних засобів.

Коротко про головне:

- При запуску нового проекту просто виберіть використовуваний вами мікроконтролер з бази даних пристроїв, і μVision IDE задає всі параметри компілятора, асемблера, компоновщика і пам'яті.

- Численні приклади програм включені, щоб допомогти вам почати роботу з найпопулярнішими 166 вбудованими пристроями.

- Отладчик Keil μVision точно моделює периферійні пристрої на кристалі (I²C, CAN, UART, SPI, переривання, порти вводу-виводу, аналого-цифровий перетворювач, цифро-аналоговий перетворювач і модулі ШІМ) вашого пристрою 166. Симуляція допомагає зрозуміти конфігурації обладнання та дозволяє уникнути витрат часу на проблеми з налаштуванням. Крім того, за допомогою симуляції ви можете писати і тестувати програми до того, як буде доступно цільове обладнання.

- Коли ви будете готові почати тестування свого програмного додатка з цільовим обладнанням, використовуйте цільової монітор MON166 або адаптер USB-JTAG ULINK, щоб завантажити і протестувати програмний код в цільовій системі.

Детальніше про C166 Development Tools (eng)


Ціни на продукцію в залежності від редакції та типу ліцензії.


AR166(FLOATING) LIC (Довічна Floating ліцензія)

4 380
PK166(FLOATING) LIC (Довічна Floating ліцензія)
4 270

AR166 ADVANCED OPERATING SYSTEM LIC (Довічна Node-locked ліцензія)

3 650
CA166 COMPILER_ASSEMBLER KIT LIC (Довічна Node-locked ліцензія)
2 340
PK166 PROFESSIONAL DEVELOPER'S KIT LIC (Довічна Node-locked ліцензія)
3 560
PK166 1 YEAR TERM LIC (Обмежена Node-Locked ліцензія строком на 1 рік)
1 430