KEIL 251 DEV TOOLS

Засоби розробки Keil для архітектури 251 Microcontroller підтримують кожен рівень розробника від інженера професійних додатків до студента, якій тільки вивчає розробку вбудованого програмного забезпечення.

Промислові стандартні компілятори Keil C, асемблери макросів, відладчики та одноплатні комп'ютери підтримують всі 251 похідних і допомагають завершити виконання проектів за розкладом.

Засоби розробки Keil 251 призначені для вирішення складних проблем, з якими стикаються розробники вбудованого програмного забезпечення.

Коротко про головне:

- Під час запуску нового проекту просто виберіть мікроконтролер, який ви використовуєте з бази даних пристроїв, а ідентифікатор µVision IDE встановлює всі параметри компілятора, асемблера, лінкера та пам'яті.

- Численні приклади програм включені, щоб допомогти вам розпочати роботу з найпопулярнішими вбудованими 251 пристроями.

- Отладчик Keil µVision точно імітує периферійні пристрої (I²C, CAN, UART, SPI, переривання, порти вводу-виводу, A / D-конвертер, D / A конвертер і модулі PWM) вашого 251 пристрою. Моделювання допоможе вам зрозуміти апаратні конфігурації та уникнути витрат часу на встановлення проблем. Крім того, при моделюванні можна писати та тестувати програми, перш ніж буде доступно цільове обладнання.

- Коли ви готові почати тестування прикладної програми за допомогою цільового обладнання, скористайтеся цільовим монітором MON251 для завантаження та тестування програмного коду на цільовій системі.

Детальніше про C251 Development Tools (eng)


Ціни на продукцію в залежності від редакції та типу ліцензії.


DK251 (FLOATING) LIC (Довічна Floating ліцензія)

3 160

CA251 COMPILER KIT LIC (Довічна Node-Locked ліцензія)

1 730
DK251 DEVELOPER'S KIT LIC (Довічна Node-Locked ліцензія)
2 630
DK251 1 YEAR TERM LICENSE (Обмежена Node-Locked ліцензія строком на 1 рік)
1 050